Kullonjese Universale Per Kuzhine

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Kullonjese Universale Per Kuzine, rezistante ndaj nxehtesise.

Kullonjesja e silikonit, eshte produkti me i ri, dhe shume praktike vetem tek ishpejti.al

Eshte fleksibel dhe vendoset ne cdo tenxhere, tas ose tigan.

Qendron lehte vetem me dy mbyllje.

Me material rezistent ABS.

Dhe ngjyre e bukur jeshile.

Compare

Kullonjese Universale Per Kuzine, rezistante ndaj nxehtesise.

Kullonjesja e silikonit, eshte produkti me i ri, dhe shume praktike vetem tek ishpejti.al

Eshte fleksibel dhe vendoset ne cdo tenxhere, tas ose tigan.

Qendron lehte vetem me dy mbyllje.

Me material rezistent ABS.

Dhe ngjyre e bukur jeshile.

 

Be the first to review “Kullonjese Universale Per Kuzhine”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu