AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shperndarese Sapuni

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Lani duart me pajisjen tone super komode!

Mjaft me me rremujat e teperta ne tualetin tuaj.

Mban deri ne 24 ore pune, dhe eshte me sensor per nje perdorim sa me te lehte.

I nevoiten vetem kater bateri AAA, qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Cfare po pret beje tenden tani.

Compare

Lani duart me pajisjen tone super komode!

Mjaft me me rremujat e teperta ne tualetin tuaj.

Mban deri ne 24 ore pune, dhe eshte me sensor per nje perdorim sa me te lehte.

I nevoiten vetem kater bateri AAA, qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Cfare po pret beje tenden tani.

Be the first to review “Shperndarese Sapuni”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu