AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

4 produktet trend te fundit ne Shqiperi

Kontrollues dixhital i alkoolit te frymes

Saktësi e lartë】 – Testuesi i frymëmarrjes së alkoolit miraton sensorin e alkoolit gjysmëpërçues, me ndjeshmëri të lartë, reagim dhe zbulim të shpejtë dhe të përshtatshëm. Testuesi dixhital i alkoolit është efektiv në testimin e alkoolit në frymën tuaj dhe llogaritjen e përmbajtjes së alkoolit në gjak përmes mikrokompjuterit.

– Testuesi i alkoolit vjen me 5 grykë zëri zëvendësuese të pesëfishtë, të cilat mund të pastrohen dhe riciklohen.

Hap Funksionimin me një Button】 – Mundësuar nga bateritë AAA 2 x 1.5V (NUK PCRFUNDON), ky frymëmarrës dixhital është jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur, thjesht aktivizoni frymën e frymëzuesit të tastierës dhe filloni të testoni. ju lehtë mund të ndryshoni njësinë e matjes dhe të vendosni pragun BAC me porosi për provë.

– Ekran dixhital, dritë e kuqe, e lehtë për t’u lexuar edhe në errësirë. Mjete frymëmarrëse portative, lloji kryesor i zinxhirit, i përshtatshëm për t’u transportuar.

Alarmi automatik i zërit – Nëse alkooli është mbi kufirin, testuesi i alkoolit në gjak automatikisht do të alarmojë. dizajni inteligjent i kursimit të energjisë, funksioni i fikjes së energjisë, treguesi i ulët i baterisë, ju kujton të zëvendësoni në kohë baterinë.


Mbajtese per makine shume funksionale

【5 Në 1 Dizajn & Multi-Funksional

Ky mbajtës i makinave ka shumë modifikime të ndryshme duke e bërë atë shumë të gjithanshëm dhe të pajtueshëm për shumë artikuj dhe situata të ndryshme. Punon në mënyrë efektive për mbajtjen e celsave, pijeve, telefonit, kafes dhe syzeve te diellit. Gjithashtu e përkryer për ruajtjen e kartave, monedha ose sende që dëshironi.

Ky mbajtes makine ka nje rrip prej gome i cili ju siguron qe objektet e vena te kjo mbajtese te mos bien kur jeni duke udhetuar me makine.

【Instalim i lehtë】.I lehtë për tu instaluar dhe pastruar. Fundi i butë silikoni siguron përshtatje të lehtë dhe parandalon dëmtimin e makinës tuaj dhe duke e bërë atë të rregullt.

【Mbajtësit të kupës sonë të makinës është baza 7.4 “lartësi x 2.3” dhe përshtatet për shumicën e automjeteve. Me 3 shtresa 360 ° për të krijuar më shumë hapësirë ​​për të mbajtur shishe me ujë, kafe, pije etj. Dizajni unik i pamjes, i thjeshtë dhe i bukur.

Rafti portativ i kepuceve

Mund te mbaje deri në 30 palë këpucë të lehta

Portativ dhe i lehtë për tu mbledhur

Peshë e lehtë I përshtatshëm për pantofla, atlete, këpucë për fëmijë

Jo i përshtatshëm për këpucë të rënda (çizme, këpucë gome, këpucë lëkure, etj.)

Zgjidhjet perfekte për të organizuar këpucët

Mban këpucë të mbrojtura nga pluhuri, lagështia dhe defektet

Mbulesë e pastër PVC,

Mund të përshtatet nën një shtrat ose në dollap

Materiali: pëlhura jo të endura

Pesha e lehtë dhe e lëvizshme

I lehtë për tu mbledhur dhe çmontuar

Tuba metalikë të fortë dhe pjesë plastike

Lehtë për tu palosur dhe ruajtur

Masazhues per kembet

Masazhuesi me banjo per këmbët tuaj kontrollon dhe mirëmban temperaturën e ujit që ju bën të ndiheni me mirë. Eshtë një pajisje që do t’u japë këmbëve relaksimin e duhur pas një dite të lodhshme ne pune. Përmirëson qarkullimin e gjakut, lehtëson muskujt e ngushtë, ju ben te ndiheni me te shplodhur.

Ky masazhues i këmbëve vjen me funksione të lehta për t’u përdorur, kështu që edhe nëse e përdorni për herë të parë, nuk do të përballeni me ndonjë problem. Me këtë masazhues në shtëpinë tuaj, ju mund të merrni një relaksim total per muskujt e trupit dhe ju pershpejton metabolizmn.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu