AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

4 shpikjet gjeniale qe lehtesojne jeten tuaj!

 Kompleti organizues i këpucëve kompakte

Jeni irrituar nga e gjithë hapësira që artikujt tuaj të këpucëve po marrin? Epo, bashkohuni tek iShpejti! Të gjithë i duan këpucët dhe kanë një grup prej tyre si Kim Kardashian, derisa të duhet të merresh me rrëmujën e sistemimit të tyre më vonë.

Por mos lejoni që kjo t’ju ndalojë të arrini ëndrrat e këpucëve tuaj! Ky grup prej 8 organizatorësh të këpucëve e bën jetën tuaj edhe më të lehtë. Ky organizator mbajtese merr hapësirën kompletit te kepuceve tuaj 2 ne 1 pa prishur formën dhe pamjen e tyre.

Mbrojtesja prej silikoni nga shiu dhe uji

Ecja në pellgjet e shiut nuk ka qenë kurrë më bashkëkohor se tani. Ne të gjithë e dimë se sa na pëlqen pak tronditje sa herë që bie shi! Sidoqoftë, ne nuk e bëjmë këtë në kurriz të këpucëve tona të shtrenjta, apo jo?

Këto këpucë silikoni të papërshkueshëm nga uji ndihmojnë në mbajtjen e këpucëve të mbrojtura nga shiu dhe nuk janë vetëm për qëllime të depertimit te ujit. Ato janë rezistente ndaj rrëshqitjes, të ripërdorshme dhe kompakte dhe janë bërë prej gome silikoni jo toksike.

Shapkat scrub ne dush

Nuk ka më bukur sesa te pastroni kembet tuaj nga poshtë pa u lodhur dhe ta mbroni ate nga  gërvishtjet nderkoh qe ju po beni dush. Tani, ju mund të bëni dush dhe njëkohësisht të fërkoni këmbët tuaja te kjo furçe e bute dhe komforte.kjo furçë vjen me një jastëk thithje super të fortë që e ndihmon të ngjitet në dyshemenë tuaj të banjës në mënyrë që të mos shkisni. Thjesht hidhni sapun të lëngshëm ne te dhe gjithçka që duhet të bëni është të lëvizni këmbën në të gjithë sipërfaqen e lyer me furçë.

Vegel anti gerhitje per hunden tuaj

Gërhitja pothuajse mund të cilësohet si një mallkim. Eshtë e pashmangshme dhe vjen për këdo pa mëshirë.

Të gjithë ata që gërhasin ose kanë një mik të gjumit, e dinë edhe torturën.

Vegël anti gerhitje është këtu për të ndaluar rënkimet tuaja të përgjumura për nje gjume me të mirë!Kjo vegël futet në hundën tuaj dhe rrit rrjedhën e ajrit në pasazhet e hundës tuaj për t’ju ndihmuar të merrni frymë më mirë duke minimizuar gërhitjen tuaj.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu