AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

5 menyra te zgjuara per te organizuar erezat!

Erezat jane shume te rendesishme ne kuzhine – por pse eshte kaq e veshtire te gjesh rigonin apo te dish menyren e duhur si ti organizosh ato? Ne nuk e dime se si po i mban ti, por ne sugjerojme 5 menyra super te zgjuara qe heres tjeter te gjesh me kollaj ate qe po kerkon!

1. Me nje shufer.

Edhe pse mund te kesh nje dollap plot me gjera, me shume siguri je duke cuar dem hapesiren e siperme te dollapit. Shfrytezoje duke vendosur nje shufer, thjesht adaptoje ne gjeresine e dollapit dhe do te krijosh hapesiren e duhur per kavanozat e vegjel te erezave.

2. Ne kornizen e nje pikture.

Nese do ti vendosesh ne dukje ose thjesht ti organizosh, merr nje ose disa rafte horizontale ne varesi te erezave qe mban ne kuzhine.

3. Ne raft magnetik.

Jo vetem per thikat, por nje super ide eshte te ndertosh keto rafte per thikat nen dollapin e kuzhines dhe pastaj vendos erezat ne kavanoze me kapak magnetik.

4. Vendosi ne nje raft qe rrotullohet.

Shume e thjeshte per ti organizuar dhe per ti perdorur atehere kur duhet. Plus eshte qejf kur i rrotullon.

5. Ne nje sirtar.

Mund ti rreshtosh erezat ne nje sirtar dhe persiper ti vendosesh nje etikete me emrin e erezes.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu