AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

6 produktet qe te duhen patjeter sot ne kuzhine!

Produktet ne kuzhine jane te shumellojshme ashtu si edhe nevojat tona per ta thjeshtesuar sa me shume procesin e gatimit, sidomos ne ditet e sotme kur koha eshte e limituar.

Prandaj ne kemi zgjedhur 6 produktet per te cilat ju keni nevoje por nuk ju kishte shkuar ne mendje kurre! Per kete jemi ne ketu 🙂

Makineri per pergatitjen e SUSHI

Prodhuesi i përsosur i sushit, Krijon rrotullime elegante të Sushi në shtëpi. Përfshin librin e recetave. E përdorni për çdo ushqim të mbështjellë-jo vetëm Sushi.

Pajisja e petullave

Materiali: Plastike, jo toksike dhe praktike. Si ta përdorni: Vendoseni shpërndarësin në vajin e nxehtë dhe shtrydhni dorezën. Për petulla në formë të përkryer në shtëpi. Cmontohet për pastrim të lehtë. Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të bërë petulla të shijshem ne shtepine tuaj.

Luge Peshore Dixhitale

Nje matje e sakte e perberesve eshte celesi per nje gatim te shijshem dhe perfekt! kjo luge peshore dixhitale premton precizion ne kuzhine dhe ti nuk do te besh me gabime, as me pak e as me shume sec duhet!

Ajo ka 4 unitete matese te peshes: gram, ounces, carats dhe kokrra. Perdore per te matur lengje si mjalti ose qumeshti, ose te thata si kripa e piper. Eshte perfekte edhe per miellin, makaronat, quinoa, oriz, kafe etj.

Ngrohese buke elektrike

Ideale per ne dimer pse jo edhe ne vere. Si themi kurre jo bukes se ngrohte qe sapo del nga furra. Me kete ngrohese elektrike buka eshte pikerisht ashtu: sikur e sapodale nga furra, edhe pse ka qene e 1 dite me pare.

Perbehet nga koshi me thurje, shtresa ngrohese elektrike dhe copa e trashe mbeshtjellese.

Tas ushqimi elektrik

Në çdo kohë dhe kudo, mund të hani vakt të freskët dhe të nxehtë.

Përdorni materiale të qëndrueshme ndaj temperaturës së lartë dhe miqësore ndaj mjedisit.

Produkt në modë, e lëvizshme dhe e shëndetshme.

Pajisja me avull është projektuar si një mbulesë e rrumbullakët, e thjeshtë dhe e dobishme.

Përdorimi i elementeve të ngrohjes PTC është më i sigurt dhe kursen më shumë energji

Dizajni i ngrohjes së ricikluar në fuqi të ulët e mban ushqimin të ngrohtë dhe të freskët.

Funksion i dyfishtë për ngrohje dhe mbajtje të ngrohtë.

Tigan per krepa profesionale

Dashamirësit e krepave do të pëlqejnë patjetër krijuesin e krepave Sinbo. Një pajisje e tillë është e lehtë për t’u përdorur, e shkëlqyeshme për një dhuratë për miqtë dhe familjen, do të marrë vendin e saj të ligjshëm në kuzhinën e çdo zonje.

Krijuesi kompakt dhe praktik i krepave përdoret për të bërë krepa te shijshme ne shtëpin tuaj. Eshte bërë nga plastika rezistente ndaj nxehtësisë, për shkak të së cilës ka një peshë të vogël dhe jetë të gjatë operative. I reziston temperaturave të larta, dhe doreza nuk nxehet gjatë funksionimit. Doreza ka një formë ergonomike dhe është e rehatshme në dorë.

Prodhuesi i krepave punon nga rrjeti i furnizimit me energji elektrike, përdoret për të bërë krepa me diametër deri në 20 cm. Pajisja ka një fuqi prej 650 W dhe është ndezur duke përdorur një çelës në dorezën.

Falë veshjes jo ngjitëse të pllakës, brumi nuk ngjitet në sipërfaqe. Pajisja nuk kërkon kujdes të veçantë dhe është e lehtë për tu pastruar.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu