AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

7 ide dhurate per 8 Marsin!

Pak dite na ndajne nga festa e 8 Marsit dhe me siguri jeni duke menduar cfare dhurate ti dhuroni mamit/vjehrres/parteneres/shoqes suaj!

Ne kemi menduar te rekomandojme disa nga produktet tona me te shitura dhe me te kerkuara kryesisht nga femrat, per t’ju lehtesuar sado pak zgjedhjen e dhurates ideale.

Makine qepese

E vogel dhe praktike per qepje te shpejta ne cdo material mendafsh, xhins, lekure. Eshte e lehte ne peshe, mund te merret kudo me vete. Zevendesuesja ideale e makines se madhe te qepjes.

Nje dhurate e denje dhe mjaft praktike qe do ti hynte ne pune mamit tend!

Relax & Tone

Masazhues perfekt per te relaksuar dhe tonifikuar muskujt dhe lekuren. Vjen me 5 koka te ndryshme sipas preferences se menyres se masazhit.

Per kete dhurate, me siguri mami ose partnerja juaj do tju falenderonte.

Kreher Elektrik Ionik

Per ato qe kane floke te demtuar, te elektrizuar dhe te fryre. Ky kreher masazhon skalpin, forcon rrenjet e flokeve dhe promovon qarkullimin e gjakut.

Shapka Masazhuese per ne dush

Nuk ka nevoje te perkulesh ne dush per te lare kembet. Shapka masazhuese e ben shume me mire kete gje.

Dorezat Magjike

Mbrojne duart tuaja nderkohe qe lani enet apo pastroni neper shtepi.

Jasteku masazhues

Multifunksional dhe teper efektiv per dhimbjet e qafes, shpines etj. Per nje masazh profesional ne kushtet e shtepise.

Drite Nate

Krijoni nje atmosfere ne dhomen e gjumit me globin me driten e bute te henes dhe yjeve.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu