AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

9 Produkte qe duhet te keni patjeter kete sezon!

Produkte qe mund t’ju duhen kete vjeshte-dimer, apo produkte qe keni kohe qe i mendoni per t’i marre, apo produkte qe nuk ju kishte shkuar kurre ne mendje qe mund te ekzistonin.

Ne kete liste po rendisim 9 produkte qe duhet ti keni patjeter kete sezon, sepse jo vetem jane komode por ju zgjidhin pune!

Mushamate Me Kapuca

Keto  mushama te mbajne ngrohte dhe komod gjate diteve me shi. Ky produkt eshte ideal per ata qe jetojne ne zona tropikale dhe qe perjetojne shi te tepert. Nese po atehere mushamaja me kapuc do te jete produkti ideal per tu blere.

Mbrojtese Per Kepucet Prej Silikoni

Shumica e vendeva perjetojne shume shi gjate sezonit te vjeshtes ose dimrit. Mbrojteset e kepuceve jane nje zgjidhje pasi ato i mbajne kepucet e pastra, te sigurta dhe te thata. Mbrojteset e kepuceve jane bere nga materiale prej silikoni dhe ato jane te shkelqyera per aktivitetet e brendshme apo te jashtme gjate diteve me shi. Keto Mbrojteset e kepuceve jane produkt i shkelqyer per ti blere gjate vjeshtes.

Kreher I Vogel Elektrik

Ky kreher I vogel elektrik eshte bere nje nga produktet me te mira ne internet. Eshte me peshe te lehte portative dhe I persosur per te gjithe ata qe duan te shijojne nje masazh ne cdo kohe dhe vend.

Termometer Me Infra Te Kuqe

Femijet nuk I pelqejne termometrat. Por mos u shqetesoni, provoni kete thermometer me infra te kuqe. Nje nga produktet me trendi dhe me te shitura, termometri me infra te kuqe, jane paisje pa kontakt. Ato mund te masin temperature thjeshte dhe shpejt nga nje largesi prej 32 cm.

Zorre Uji Elastike

Kjo zorre uji elastike eshte perfekte per te lare makinen tuaj ose per te ujitur kopshtin tuaj. Gjithashtu kjo zorre uji elastike vjen me nje pistolete multifunksionale dhe gjatesia e tyre varion nga 7.5m deri ne 30m a nuk eshte   kjo fantastike.

Doktori Korigjues I Shpines

Doktorri korigjues i shpines e ndihmon perdoruesin qe te qendroje drejte dhe mire, doktorri korigjues i shpines do tju ndihmoje te reduktoni palcen e shpines kurrizore. Produkti gjithashtu rekomandohet nga shume fizioterapista. Nese deshironi qe te qendroni drejte dhe mire ju rekomandojme qe te perdorni Doktorrin Korigjues Te Shpines.

Wireless Adapter

Jeni te lodhur nga interneti i ngadalte ne shtepine tuaj? Perdorni nje pershpejtues interneti dhe dyfishoje shpejtesine e internetit. Pergjithesisht shumica e ruterave te internetit mund te mbulojne vetem siperfaqe nga 20m2. Me kete pershpejtues interneti ju mund te rrisni fuqine e internetit me siperfaqe me te medha si pishina, kopesht, garazh ose edhe tek porta kryesore.

Kamere Sigurie IP Per Shtepi

Kamerat e sigurise kane qene gjithmone nje kerkese e madhe per shoqerine. Por kur ato lidhen me internet eshte e pamundur qe te shikosh xhirimin ne cellular. Kamerat IP jane edhe me cmim te lire, dhe me kualitet te larte.

Blenderi Portativ

Nje blender portativ eshte super per adhuruesit e fitnesit sepse edhe tendenca per te qendruar elegant po rritet gjate viteve. Shume njerez duhet te gjejne nje zgjidhje qe te qendrojne elegante dhe kush eshte menyra me e mire per tab ere kete? Permes nje diete te shendetshme!

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu