20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Grirese Hudhre Elektrike

  Grirese Hudhre Elektrike

  E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Grirese Hudhre Elektrike per te gjitha amivistet e gatimit. Praktike dhe shume e lehte ne perdorim. Me 4 thika te mprehta qe presin dhe coptojne gjithcka. Nuk ze vend, mund ta vendosni kudo. Me material plastike ABS-PP, jo te demshem per shendetin. Vjen me usb karikuesin e tij, mjafton ta lini 45-55 min ne karikim dhe filloni gatimin. Pervec hudhrave mund te grini edhe fruta te thata, tomatino ose ushqime te tjera te vogla. Vjen ne ngjyre te bukur dhe elegante roze pastel. kapaciteti i tasit eshte 200ml.

  ShikoBli Tani
 • Organizues Per te Brendshme

  Organizues Per te Brendshme

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Organizues Per te Brendshme ideale per cdo shtepi, sidomos per vajza. Ky set vjen me 4 pjese te ndryshme 6 , 7 , 8 dhe 24 ndarje per cope. Me ngjyre te bukur roze qe pershtatet me gjithcka, Per ti dhene pak ngjyra e jete dollapit tuaj. Materiali eshte cope nailoni rezistente dhe shume e forte. Jane me zinxhir dhe nuk zene aspak vend nese deshironi ti merrni me vete per udhetim ose te tjera. Super!!
  Kodi: #00099

  ShikoBli Tani
 • Thyerse Arrash Suste

  Thyerse Arrash Suste

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Thyerse Arrash Suste gadget me super per shtepine tuaj. Duket si nje loje zbavitese por eshte kaq praktike. Nje suste qe e terheq larte dhe me furi shkon poshte duke thyer arren ose edhe agrume tjeter. Me material metalike rezistent dhe shume te forte. Doreza eshte plastike ABS-PP, qe mos tju iki nga dora. Madje madje vjen edhe me pllaken e saj metalike qe mos te demtoni tavolinen tuaj. Ngjyre simpatike gri. Thjeshte super!!!
  Kodi: #00178

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Vezesh Metalike

  Mbajtese Vezesh Metalike

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbajtese Vezesh Metalike ideale dhe shume e mire per cdo shtepi. Me nje super diznjim spirale dhe ngjyra e bardhe elegante. Me konstruksion metalik, mban deri ne 10-15 veze. Madje ka edhe nje doreze per ta mbajtur qe mos ti thyeni ose demtoni. Dimensionet e produktit jane 20 x 9.5 cm. Kurseni vend dhe kohe.
  Kodi: #00025

  ShikoBli Tani
 • Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo

  Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo

  E shikuat produktin me cool qe erdhi tek ishpejti.al, Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo thjeshte super. Mund te mbani gjithcka fruta, perime, fruta te thata etj. Me ngjyre blu ne te verdhe ideale me cdo shtepi. Material i forte dhe shume rezistent PP-ABS. Dimensionet e produktit jane 11 x 23.5 x 32.8 cm. Dizenjo shume e vecante ne forme ananasi.

  ShikoBli Tani
 • Pistolete Supreme

  Pistolete Supreme

  Super produkti me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Pistolete Supreme mund te leshoje deri ne 100 kartmonedha qe duken si para te verteta. Largesia e hedhjes eshte deri ne 2 metra, ne paktetim eshte e perfshire 1 bateri  9v, 100 cope kartmonedha dhe paisja. Ne ngjyre elegante te kuqe per meshkuj dhe femra. Funksionon edhe me para te verteta nese jane ne permasn e duhur. Material i larte dhe rezistent ABS te sigurte. Ideale per dasma, ditelindje, party dhe evente te tjera te ndryshme. Thjeshte super!
  Kodi: #00024

  ShikoBli Tani
 • Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

  Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

  Ku i kemi amivistet e drithrave, sese ishpejti erdhi me produktin me te ri, Kontenitor Drithrash 3 Ndarje ideale per cdo shtepi dhe sidomos ne mengjes. Cdo ndarje mban deri ne 1kg qe do te thote 3kg totale. Mund te mbani gjithcka drithra, oriz, tershere, fara integrale etj. Vjen me material plastike PP jo te demshme per shendetin. Dimensonet e produktit jane 31.5 x 16 cm. Produkti vjen me adezivin e tij ngjites dhe me vidat perkatese per cdo siperfaqe.
  Kodi: #0007

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Gotash Plastike

  Mbajtese Gotash Plastike

  Produkti me super sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Mbajtese Gotash Plastike ideale per cdo shtepi, zyre, studio, lokale etj. Me material plastike PP rezistent dhe shume i forte, mos u shqetesoni per vida, ose per te demtuar murin e shtepise. Vjen me adezivin e tij ngjites, pa lodhje ose mundime te tjera. Mund te mbani deri ne 30 gota plastike. Madje keni edhe nje vend nese deshironi te lini shishen e ujit, celularin ose sende te tjera te ndryshme.

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Vazosh Metalike

  Mbajtese Vazosh Metalike

  E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Vazosh Metalike ideale per cdo ambient. Me material te forte dhe rezistent metalik qe nuk ndryshket. Vjen ne ngjyre te zeze elegante. Dimensionet e produktit jane 18 x 22 x 18 cm. Mban deri ne 5kg peshe. Mund ta vendosni ne lokale, restorante, shtepi etj. Me nje dizenjo fantastike dhe shume te bukur.
  Kodi: #00048

  ShikoBli Tani
 • Adeziv Transparent Prej Silikoni

  Adeziv Transparent Prej Silikoni

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Transparent Prej Silikoni ndalon ujin, eren, insektet, zhurmat dhe te ftohtin te hyje brenda. Ideale per cdo shtepi, restorante ose lokale. Ngjitet te dera, dritare, kabine dushi etj. Dimensionet e produktit jane 195 cm x 22mm. Material rezistent dhe shume cilesor. Peshon me pak se 260g.
  Kodi: #00585

  ShikoBli Tani
 • Tigan Graniti me 4 Ndarje

  Tigan Graniti me 4 Ndarje

  Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Tigan Graniti me 4 Ndarje. Ideale per cdo shtepi ose restorante. Vendosni 4 veze ne nje tigan dhe pse vetem veze apo jo. Me material graniti jo ngjites, pastrohet lehte pa asnje mundim ose lodhje te tepert. Diametri i produktit eshte 24cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante e pershtatshme per cdo shtepi. Doreza e tiganit eshte nga materiali dru i forte dhe rezistent bamboo, kunder nxehtesise. Mund ta perdorni edhe ne sobe me induksion ose ate me gaz.
  Kodi: #00444

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Celulari Ne Dush

  Mbajtese Celulari Ne Dush

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Mbajtese Celulari Ne Dush ideale per cdo shtepi. Me material plastike PP nga jashte, dhe nga brenda e gomuar per mos te e gervishtur ose demtuar celularin. Dimensionet e produktit jane 17×10 cm, dhe vjen ne ngjyre blu elegante per cdo shtepi. Mos u shqetesoni sepse produkti eshte universal dhe i ben cdo lloj celulari. Me adeziv te forte dhe shume rezistent ndaj ujit.
  Kodi: #00017

  ShikoBli Tani
 • Mbajtese Drithrash 2L

  Mbajtese Drithrash 2L

  E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Drithrash 2L ideale per cdo shtepi, restorante, lokale etj. Praktike dhe shume e lehte ne perdorim, vetem hapni kapakun hidhni drithrat tuaja dhe e keni gati. Me material plastike PP, jo te demshme per shendetin. Dimensionet e produktit jane 40 x 14.5 x 19 cm. Mund ta perdorni jo vetem per drithra por edhe per karamele, arra, bollgur, oriz etj. Vjen me plastike transparente qe mund te dalloni lehte ushqimin qe eshte brenda kontenitorit.
  Kodi: #00087

  ShikoBli Tani
 • Mbrojtese Metalike Rrjete

  Mbrojtese Metalike Rrjete

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbrojtese Metalike Rrjete problemin per mbrojtjen e ushqimit tani, jua zgjidhim ne. Me material metalik i forte dhe shume rezistent, i pa demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 35 x 14.5cm  30 x 13cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante qe i pershtatet cdo ambienti. Mbro lehte ushqimin nga pluhurat ose insektet e ndryshme.
  Kodi: #00016

  ShikoBli Tani
 • Aromatizues Per Atlete

  Aromatizues Per Atlete

  Produkti me i ri sapo mberriti tek ishpejti.al, Aromatizues Per Atlete. Ndihuni pa komplekse tani ne vere per aromen e kepuceve tuaja. Shishja permban 100ml, arome te kendshme. Vetem me dy sprucime dhe largohuni nga shtepia me nje arome te mire dhe te lehte. Mund ta perdorni ne te gjithe llojet e atleteve madje edhe ne kepuce.
  Kodi: #00492

  ShikoBli Tani
 • Celes Egzagon Mulifunksional

  Celes Egzagon Mulifunksional

  Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Celes Egzagon Mulifunksional ideale per cdo pune. Vjen ne forme te kendshme si flok debore, me material celiku i forte, rezistent dhe sidomos i pandryshkur. Ngjyrat ne gjendje jane e verdhe, gri, dhe ylberi. Dimensionet e produktit jane 6.35 cm, dhe peshon me pak se 80g.

  ShikoBli Tani
 • Varese Kendore Multifunkionale

  Varese Kendore Multifunkionale

  E pate produktin me te ri tek ishpejti, Varese Kendore Multifunkionale ideale per cdo shtepi, lokale madje edhe restorante. Mund ta perdorni per gjithcka, per mjetet e kuzhines, peshqirat, celesat, pse jo edhe per bluze ose kemisha. Me material plastik PP jo te demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 36 x 6 cm. Ngjyrat ne gjendje jane mente,gri ,blu dhe roze.
  Kodi: #00014

  ShikoBli Tani
 • Shirita Levizese per Lavatrice

  Shirita Levizese per Lavatrice

  Produkti me i ri tek ishpejti.al, Shirita Levizese per Lavatrice ose frigorifer, ideale per cdo shtepi. Mjaft me me lodhje dhe mundime te kota. Nje shufer mban deri ne 250kg, mos u shqetesoni sepse jane me zgjatje dhe i bejne te gjitha lavatriceve ose frigoriferit. Vijne ne ngjyre te bardhe elegante, shume te kendshme. Dimensionet e produktit jane 46 x 5 x 4 cm dhe shkon deri ne 71cm e gjate kur hapet.
  Kodi: #00497

  ShikoBli Tani
 • Sistemues Per Fisha

  Sistemues Per Fisha

  Sapo erdhi produkti me i ri tek ishpejti.al, Sistemues Per Fisha ideale per cdo ambient, mjaft me me rremuja. Ne paketim vijne me 6 cope brenda. Dimensionet e produktit jane 20mm per cope dhe vijne me ngjyra te ndryshme. Me material te forte dhe jo te demshem per shendetin tuaj. Ideale per fishat e karikuesit, laptopit, kompjuterit madje edhe per prizat.

  ShikoBli Tani
 • Drita Ledi Rombe

  Drita Ledi Rombe

  Produkti me i ri tek ishpejti.al  sapo erdhi, Drita Ledi Rombe produkti me fantastik i vitit. Perfekte per tu vendosur ne dhomen e gjumit, kuzhine, sallon, zyre, lokale etj. Mos u shqetesoni per vendosjen e tyre sepse vijne me ngjitesin e tyre perkates. Ato jane te lidhura me njera tjetren dhe funksionojne me korent. Paketimi permban 10 cope brenda me material PP-Led. Dimensionet e produktit jane 10cm per 1 drite Led. Vijne me ngjyre te bardhe elegante, qe nuk demton shikimin tuaj.
  Kodi: #00012

  ShikoBli Tani

Main Menu