20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Paisje Per Waffle DSP

  Paisje Per Waffle DSP

  Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Per Waffle DSP ideale dhe shume praktike per cdo shtepi. Ideale per mengjese te shendetshme dhe shume te shishme. Me korent ne 220-240V ose thene ndryshe 1200w. Dimensionet e produktit jane 31 x 15.8cm. Material metalike qe nuk ndryshket ose te ngjise. Vjen edhe me nje nivelues per nxehtesine e plitkes, nese deshironi ta beni ne cast ose e keni me terezi. Me nje nga markat me te mira dhe cilesore ne treg DSP. Thjeshte Super!

  ShikoBli Tani
 • Berese krepash KC3016 DSP

  Berese krepash KC3016 DSP

  Produkti eshte i lehtë për t’u përdorur.

  Produkti ka nje veshje në sipërfaqe për të parandaluar ngjitjen në ushqim.

  Bashke me produktin ju vjen dhe nje dorezë e gjatë e cila perdoret per hapjen e petes se krepes ne menyre qe te parandaloni djegiet.

  ShikoBli Tani
 • Berese krepash

  Berese krepash KC3022 DSP

  Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepa sipas shijeve te preferuara. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 28 centimetra. Doreze e pershtatshme e cila do te kontribuoje ne rehatine dhe ne procesin e gatimit. Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj.

  ShikoBli Tani
 • Skare KB1050 DSP

  Skare DSP KB1050

  Specifikimet:

  Fuqia (W): 1600
  Përmasat (cm): 38 x 19
  Marka: DSP
  Numri i modelit: KB1050

  ShikoBli Tani
 • toster DSP KB1049

  Skare DSP KB1049

  Tensioni:220-240v–50/60Hz

  Dalja:1800w

  Baze dhe doreze me prekje te ftohte

  Temperatura e rregullueshme

  Veshje jo ngjitese per pastrim te lehte

  Mbrojtja nga mbinxehja

  ShikoBli Tani
 • toster per embelsira DSP KC1048

  Toster per embelsira DSP KC1048

  Pergatisni waffles te shpejta dhe te shijshme brenda pak castesh. Nje pajisje e domosdoshme per shepine tuaj, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

  ShikoBli Tani
 • toster per embelsira DSP KC1058

  Toster per embelsira DSP KC1058

  • Toster per pergatitjen e embelsirave ju vjen ne ndihme per te pergatitur embelsiren tuaj te preferuar, te cilat mund t’i pergatisni ne shume pak minuta. Tosteri perbehet nga pllaka ne forme katroresh te vegjel , te cilat jane antingjitje duke ju ofruar embelsire me shije.
  ShikoBli Tani
 • Toster per embelsira

  Toster elektrike per embelsira DSP KC1007

  -Marka DSP KC1007.

  -Mund te beni petulla dhe embelsira.

  -Material qe nuk ngjit.

  -Fuqia 1000-1500W.

  -Tensioni 220-240V.

  ShikoBli Tani
 • Toster per salcice DSP KC1132

  Toster per salcice DSP KC1132

  • Me sipërfaqe te zakonshme te skarës.
  • I izoluar termikisht.
  • Veshje jo-ngjitëse.
  • Me kontroll te temperaturës.
  • Dorezë jo e rrëshqitshme.
  • Tensioni: 220-240 V.
  • Dalja: 750W.
  ShikoBli Tani
 • Grirese mishi/ushqimi KM4001 dsp

  Grirese mishi/ushqimi KM4001 DSP

  Grirese mishi/ushqimi modeli DSP: KM4001  cilësore dhe ideale për coptimin e frutave apo ushqimeve të juaja të preferuara.Fal fuqisë 350W, mundëson coptimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.Fal thikave të saj të përbëra nga celiku, ju arrini të coptoni edhe akullin apo arrat të cilat janë më vështirë për tu coptuar.

   

  ShikoBli Tani
 • Grirese mishi/ushqimesh KM4021 DSP

  Grirese mishi/ushqimi KM4021DSP

  Griresja ka një pajisje për perzierjen dhe copëtimin e produkteve të mishit, çokollatës, arrave dhe ushqimeve te tjera të ngurta. . Griresja eshte shumë e thjeshtë dhe e lehtë për tu perdorur dhe pastruar.

  • Produkti ka nje trup te fortë metalik,nje tas celiku ku keni mundesi te prisni perberes te ndryshem dhe 1 thike e cila eshtë e bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë, ajo eshte shumë e mprehte dhe nuk demtohet as me përdorimin intensiv të pajisjes.
  ShikoBli Tani
 • Grirese KM4021A DSP

  Grirese mishi/ushqimesh KM4021A DSP

  Pergatit cdo produkt ushqimor qe deshironi

  Copton ne menyre te shpejte dhe efikase

  Pergatit ushqimet per nje kohe te shkurter

  Ze hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj.

  -Fuqia :300W
  -Kapaciteti i enës për coptim:800ml
  -Trupi i jashtëm: Plastik
  -Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.

  ShikoBli Tani
 • Grirese KM4030 DSP

  Grirese KM4030 DSP

  Grirese e vogel ushqimesh DSP Modeli: KM4030

  Me nje dizanj praktik ju lejon te grini gjithcka ne kuzhinen tuaj si: perime, fruta, arra e te tjera.

  Griresja ka 2 thika prerese mjaft te mprehta inoksi.

   

  ShikoBli Tani
 • Grirese multifunksionale KM4010 DSP

  Grirese multifunksionale KM4010 DSP

  Grirese Multifunksionale DSP, KM4010 e përshtatshme dhe ideale për copetimin e frutave apo ushqimeve tuaja të preferuara.

  Pret në mënyrë të përsosur perime, fruta, barishte dhe erëza, dhe pastrohet lehtë.

  Fale fuqisë 200W, mundëson copetimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.

   

  ShikoBli Tani
 • Grirese multifunksionale KM4024 DSP

  Pershkrimi

  Grirese multifunksionale me fuqi 400w dhe kapacitet 1.5litra

  Epershtatshme per te grire mish,perime,fruta etj, te cilaf mund ti kontrolloni ne cdo moment fale materialit transparent prej qelqi te enes mbajtese

  Eshte super praktike ne perdorim dhe pastrohet shume lehte

  Specifikat:

  Fuqia: 400W

  Kapaciteti: 1.5L

  Voltazhi: 220-240V

  Frekuenca: 50-60Hz

  Materiali: Celiku, inoksi dhe qelqi

  Materuali i tehut: Celiku inoksi

  ShikoBli Tani
 • Blender KJ2095 DSP

  Blender KJ2095 DSP

  Përshkrim:

  Blender me 2 funksione (blender dhe grirese)

  Specifikimet:

  Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60HZ Dalja: 600W
  Kupë qelqi për përzierjen e ushqimit : 1.5 L
  Filxhan bluarje S / S: 1.2L
  Kapacitet bluarje: 200g
  Materiali motorik: 304 teh + 430 S / S & ABS
  Marka: DSP
  Modeli: KJ2095

  ShikoBli Tani
 • BErese akullore KA4010 DSP

  Berse akullore KA4010 DSP

  • BERESE AKULLORE MODEL KA4010 DSP
  • Pergatitet me nje temperature 42-50
  • Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks
  • Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml
  • Vjen me 7 kavanoze qelqi qe ju ndihmojne ne shperndarjen e tij
  • Kapak transparent nepermjet te cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes
  • Berese akullore DSP KA 4010 sherben per te bere ne menyre te shpejte e te shendetshme edhe sipas deshires tuaj yogurt me fruta ose pa fruta pa ju munduar fare.

   Ky produkt eshte i persosur per te pergatitur kosin natyral por edhe kosin te perbere me fruta sipas shijeve qe ju mund te keni pa shpenzuar me para me kosin e frutave qe blini neper supermarkete.

   Me nje dizajn modern ne ngjyren e bardhe mund ta pershtatni me cdo arredim te kuzhines tuaj duke mos ju zene shume hapesire ne te.

   Me nje material prej plastike te cilesise se larte ABS pa mbajtur asnje lloji kimikati tjeter.

   PROCESI I BEREJES SE AKULLORES

   Produkti ka nje kapak transparente qe ju mund te shihni procesin e berejes se akulloreve edhe ta fikni kur ai te jete duke perfunduar. Kapaku ndihmon per ti dhene yogurtit nje temperature te nevojshme qe i duhet per pergatitjen e tij.

   Me nje kapacitet prej 7 kavanoza qelqi teper te mjaftueshme per te pergatur kosin natyral ose ate me fruta.

   SPECIFIKAT

   • Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine
   • Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks
   • Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml
   • Tensioni 220-240V
   • Frekuneca 50/60Hz
  ShikoBli Tani
 • Mikser KM3034A DSP

  Mikser KM3034A DSP

  • Mikser me tas DSP Modeli: KM3034A , I pershtatshem per cdo kuzhine, Perfekt per pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave te preferuara, Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie, kapaciteti i tasit: 3.2 liter, Fuqia: 350 W.
  • Mixer DSP 3.2L-bardhe

   Kjo është një pajisje shumë e qëndrueshme dhe efikase e cila ka një avantazh ndaj markave të tjera të mikseve dore. Shtë i lehtë për t’u përdorur dhe përmban një tas 3.2L. Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox për përdorim në pjekje dhe kuzhinë.
   Markë. DSP
   Numri i modelit. KM 3034
   Ngjyrë. bardhe
   Materiali kryesor. ABS Strehim plastik, tas çeliku inox
   Fuqia. 350W
   Kapaciteti i tasit. 3.2L
   Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox

  ShikoBli Tani
 • Mikser KM3015 DSP

  MIkser KM3015 DSP

  Gatimi për shumë bëhet një lloj drejtimi i krijimtarisë. Shumë përpiqen të përdorin vetëm produkte me cilësi të lartë dhe mjete ndihmëse moderne. Një atribut i tillë i domosdoshëm në çdo kuzhinë është përzierësi i palëvizshëm DSP KM3015, i pajisur me një tas çelik, i cili lejon të gatuash pjata me cilësi të lartë dhe të shijshme.
  Para së gjithash, mikser është projektuar për fshikullimin e vezëve. Meqenëse grykët speciale janë krijuar në mënyrë të tillë që të jenë në gjendje t’i bëjnë proteinat ajrore brenda pak minutash. Nëse po planifikoni të përfshiheni në pjekje dhe të kënaqni të afërmit tuaj me ëmbëlsira dhe ëmbëlsira, atëherë nuk mund të bëni pa mikser. Përzierësi gjithashtu përballet me brumë gatimi të çdo qëndrueshmërie. Ka grupe në pranga që mund t’ju ndihmojnë të kryeni shumë detyra në përgatitjen e pjatave të ndryshme. Me ndihmën e grykave të valëve mund të gatuani brumë të trashë për pite ose ëmbëlsira të Pashkëve.
  Ato janë gjithashtu të përshtatshme për përzierjen e mishit të grirë dhe për të bërë ajër pure. Rasti i mikserit është bërë nga plastika e qëndrueshme, në të cilën vendoset kontrolli i shpejtësisë, dhe ka gjithashtu një buton për të ndezur modalitetin turbo, falë të cilit ju mund të mposhtni gunga të brumit për disa minuta. Një pajisje e tillë është një atribut i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mbi të gjitha, çdo amvise preferon të përgatisë me lehtësi ushqim dhe të kënaqë familjen e saj me ëmbëlsira të ndryshme, pa kaluar shumë kohë në gatimin e ushqimit.
  Mikser DSP -KM3015
  Tas elektrik me kapacitet 4 litra
  Për të gjitha llojet e bedelëve, me 2 modele rrahjeje
  Fuqia 300 vat – 220/240 V
  Nivelet e shpejtësisë: 5 nivele
  Tensioni: 220 ~ 240V-50 / 60Hz
  Dalja: 300W
  Kapaciteti: 4.0L
  5 shpejtësi me turbo;
  Trup plastik i lëmuar;
  Rrahësa kromi dhe grepa brumi;
  Nxirr butonin me pajisje sigurie;
  ShikoBli Tani

Main Menu