20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Tenxhere Dhe Tigan Hoffner

  Ka ardhur momenti te nderroni enet e kuzhines tuaj!

  Ne ju ofrojme nje set fantastik me tenxhere dhe tigan Hoffner!
  Cilesi e larte e eneve te domosdoshme te kuzhines per te gatuar ushqim te shendetshem!

  Mjaft komode per te gatuar mishin dhe perimet, apo oriz.
  Seti perfshin ene me permasa te ndryshme te shoqeruara me kapak xhami transparent dhe hapesira ventilimi per te hequr avullin.

  Me material rezistent i ardhur direkt nga gjermania.

  Me super dizenjime e pershtatshme per cdo shtepi.

  ShikoBli Tani
 • Depilues VGR

  Nje pajisje multifunksionale per te plotesuar te gjitha nevojat e tua si femer!
  Dizenjuar per tu pershtatur me konturet e trupit tend dhe per te hequr edhe qimet me te holla ne kembe, duar, fytyre, nenkrahe, zonen bikini dhe zona te tjera intime.

  Mund te karikohet lehtesisht. Nuk ka nevoje te jete ne prize gjate perdorimit. Shoqerohet dhe nga nje drite e vogel Led qe ndihmon per te evidentuar me mire qimet.

  Me dy nivele shpejtesie.

  Material rezistent plastike ABS.

  Dhe shume praktike per tu perdorur.

  ShikoBli Tani

Main Menu