AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Speaker me bluethooth

$ 10.59

In stock

Degjoni muzike ne rehatine e dushit ose flisni ne telefon me kete speaker me bluetooth!

Eshte kundra ujit!

Lidhet me celularin tuaj me ane te bluethoothit dhe mund ta merni kudo me vete (plazh etj...)

Permasat:85x85x45mm

SKU: 743 Categories: ,

Degjoni muzike ne rehatine e dushit ose flisni ne telefon me kete speaker me bluetooth!

Eshte kundra ujit!

Lidhet me celularin tuaj me ane te bluethoothit dhe mund ta merni kudo me vete (plazh etj…)

Permasat:8x5cm

Disa ngjyra.

Be the first to review “Speaker me bluethooth”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu