AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

2 Rafte Kuzhine prej Inoxi

$ 26.28

In stock

Çelik i pandryshkshëm me cilësi të lartë, i fortë dhe jo i lehtë për t’u ndryshkur, i qëndrueshëm, bojë pjekje poliester me temperaturë të lartë 18, prekje delikate, bojë jo e lehtë për t’u hedhur, anti-gërvishtje, anti-ndryshk; estetike dhe strukturë

Dizajni i lartësisë së poshtme, lehtë mund të ulë shishen me erëza 1.8L, e lartë dhe e ulët ka rregullimin e vet Dizajni i kornizës së shkallës, i lehtë për tu marrë dhe vendosur, i pavarur nga çdo hapësirë . Trash shufrën kryesore, një për të trajtuar objektet e kuzhinës, gravitetin e fortë, pa marrë parasysh sa nuk dridhet . Pad fundi i azhurnimit të poshtëm, zgjidh më mirë problemin e tryezës së rrëshqitshme, të jep lumturi të qëndrueshme

Be the first to review “2 Rafte Kuzhine prej Inoxi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu