3 Rafte Kuzhine prej Inoxi

L2,990.00

In stock

Compare

Çelik i pandryshkshëm me cilësi të lartë, i fortë dhe jo i lehtë për t’u ndryshkur, i qëndrueshëm, bojë pjekje poliester me temperaturë të lartë 18, prekje delikate, bojë jo e lehtë për t’u hedhur, anti-gërvishtje, anti-ndryshk; estetike dhe strukturë

Dizajni i lartësisë së poshtme, lehtë mund të ulë shishen me erëza 1.8L, e lartë dhe e ulët ka rregullimin e vet Dizajni i kornizës së shkallës, i lehtë për tu marrë dhe vendosur, i pavarur nga çdo hapësirë . Trash shufrën kryesore, një për të trajtuar objektet e kuzhinës, gravitetin e fortë, pa marrë parasysh sa nuk dridhet . Pad fundi i azhurnimit të poshtëm, zgjidh më mirë problemin e tryezës së rrëshqitshme, të jep lumturi të qëndrueshme

Be the first to review “3 Rafte Kuzhine prej Inoxi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu