AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese DSP

$ 79.27

In stock

🤦‍♀Po lodheni duke ngren fruta dhe nuk po shijoni nje leng frutash te fresket
😍Ulu dhe ralaksohu tani me DSP Juicer sepse i ben te dyja dhe lengun dhe fshirjen e mbasi ke mabruar pune

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Shtrydhese DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu