AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pasije Per Tonifikim Muskujsh AB Rocket

$ 89.84

In stock

 AB Rocket

Pajisje per Stervitje AB Rocket⠀

AB Rocket => Eleminon pjesen e barkut dhe formon muskujt Ab-dominale dhe te kraheve.⠀
Pajisja konsiston ne levizjen me efikase per eleminimin e pjeses Ab-dominale te barkut.⠀
Vetem 3 minuta cdo dite dhe do ndjeni rezultatin qe 3 ditet e para.⠀
Paloset dhe nuk ze vend.⠀
Dimensionet e produktit: LWH 57,15 x 53,35 x 65,25 cm (22,5 x 21 x 25,7 inç).⠀

Dhuratë Strece HOT SHAPERS ⠀
⠀⠀

Vizitoni faqen per me shume oferta⠀


•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Pasije Per Tonifikim Muskujsh AB Rocket”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu