AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

ABAZHUR 3D

$ 11.89$ 22.70 (-48%)

In stock

| Abazhur 3D | modele të ndryshme | shtëpi | bare | kafene | restorante | butonin on/off | efekte mahnitëse |

Abazhur 3D me një pafundësi modelesh.

Janë të përshtatshme për t’u vendosur në çdo ambient të shtëpisë, në bare, kafene, restorante etj.

Kanë një përdorim shumë të thjeshtë, mjafton të prekni butonin on/off dhe drita do të ndizet dhe fiket.

Drita LED që përçojnë është e butë dhe e njëtrajtshme, e padëmshme për sytë.

Përbëhen nga material akrilik & ABS dhe karakterizohen nga konsum i ulët i energjisë.

Këto abazhur 3D krijojnë efekte mahnitëse.

Mund të jenë një dhuratë ideale për njerëzit tuaj të zemrës.

Fuqia 85V.

Be the first to review “ABAZHUR 3D”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu