AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Adeziv dekorues për muret

$ 3.77

In stock

Adeziv i butë dekorative tredimensionale! Siguria dhe mbrojtja e mjedisit,jo toksike dhe pa erë.Minimizon zhurmat nga jashtë dhe është shumë e lehtë për tu pastruar. Vjen në dy ngjyra gri dhe të bardhë! Përmasat janë 70x77cm

Be the first to review “Adeziv dekorues për muret”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu