AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues

Produki me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues vendoset ne rreze te mureve, lavamanti madje edhe wc etj. Praktike dhe ideale per cdo shtepi. Vjen me ngjyre te bardhe elegante. Dimensionet e produktit jane 4m x 22 mm. Mund ta prisni shume lehte me nje brisk ose gershere pa lodhje ose mundime. Me ngjites super te forte dhe material i cilesise se larte.
Kodi: #00085

Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues

Produki me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues vendoset ne rreze te mureve, lavamanti madje edhe wc etj. Praktike dhe ideale per cdo shtepi. Vjen me ngjyre te bardhe elegante. Dimensionet e produktit jane 4m x 22 mm. Mund ta prisni shume lehte me nje brisk ose gershere pa lodhje ose mundime. Me ngjites super te forte dhe material i cilesise se larte.
Kodi: #00085

Be the first to review “Adeziv Mbrojtes Dhe Dekorues”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu