AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Adeziv Transparent Prej Silikoni

L 690.00L 1,400.00 (-51%)

Out of stock

Adeziv Transparent Prej Silikoni

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Transparent Prej Silikoni ndalon ujin, eren, insektet, zhurmat dhe te ftohtin te hyje brenda. Ideale per cdo shtepi, restorante ose lokale. Ngjitet te dera, dritare, kabine dushi etj. Dimensionet e produktit jane 195 cm x 22mm. Material rezistent dhe shume cilesor. Peshon me pak se 260g.
Kodi: #00585

Adeziv Transparent Prej Silikoni

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Adeziv Transparent Prej Silikoni ndalon ujin, eren, insektet, zhurmat dhe te ftohtin te hyje brenda. Ideale per cdo shtepi, restorante ose lokale. Ngjitet te dera, dritare, kabine dushi etj. Dimensionet e produktit jane 195 cm x 22mm. Material rezistent dhe shume cilesor. Peshon me pak se 260g.
Kodi: #00585

Be the first to review “Adeziv Transparent Prej Silikoni”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu