AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Super Aparat Degjimi Nga Ishpejti Modeli B-13 Vetem Per Ju

$ 31.99

In stock

 Super Aparat Degjimi

Jeni duke kerkuar per te ridegjuar serizh?Nuk degjoni mire dhe keni nevoje per nje aparat degjimi ekonomik?
Ishpejti sjell Super Aparatin e Degjimit modelin B-13👍 •Cilesi e mire dhe efikase. •Dalja e zerit max: 130: 5 dB 2. •Perfitimi i zerit 50 dB 3.
•Gjeresia e frekuences: 300-4000 Hz. •Zeri i hyrjes: s30 db 6. 1.5 V7. •Aparati vjen me dy bateri ne pako.

Vizitoni faqen per me shume oferta

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Super Aparat Degjimi Nga Ishpejti Modeli B-13 Vetem Per Ju”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu