AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Aromatizues Per Atlete

L690.00L1,100.00 (-37%)

In stock

Aromatizues Per Atlete

Produkti me i ri sapo mberriti tek ishpejti.al, Aromatizues Per Atlete. Ndihuni pa komplekse tani ne vere per aromen e kepuceve tuaja. Shishja permban 100ml, arome te kendshme. Vetem me dy sprucime dhe largohuni nga shtepia me nje arome te mire dhe te lehte. Mund ta perdorni ne te gjithe llojet e atleteve madje edhe ne kepuce.
Kodi: #00492

Description

Aromatizues Per Atlete

Produkti me i ri sapo mberriti tek ishpejti.al, Aromatizues Per Atlete. Ndihuni pa komplekse tani ne vere per aromen e kepuceve tuaja. Shishja permban 100ml, arome te kendshme. Vetem me dy sprucime dhe largohuni nga shtepia me nje arome te mire dhe te lehte. Mund ta perdorni ne te gjithe llojet e atleteve madje edhe ne kepuce.
Kodi: #00492

Reviews (0)

Be the first to review “Aromatizues Per Atlete”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.