fbpx

Belt Hot Shapers

L1,190.00L2,380.00 (-50%)

In stock

Brez per ti dhene forme belit dhe trupit tuaj!
Dilni nga karantina me trupin qe keni enderruar gjithmone!
Perdorni gjate stervitjes ose edhe gjate dites brezin fantastik dhe shume shpejt do te shihni rezultate!

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Brez per ti dhene forme belit dhe trupit tuaj!
Dilni nga karantina me trupin qe keni enderruar gjithmone!
Perdorni gjate stervitjes ose edhe gjate dites brezin fantastik dhe shume shpejt do te shihni rezultate!

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu