AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

BERESE HAMBURGERI “KC1124”

$ 24.61

In stock

Shijoni nje mengjes te shijshem me tostieren e krijuar posacerisht per pergatitjen e hamburgerave.

Ka nje dizajn special me dy ndarje te brendshme , nje per vezen dhe tjetren per mishin apo qoften e hamburgerit.

Pergatisni hamburgerin ne shtepine tuaj ne nje kohe rekord.

Cmontohet shpejte dhe pastrohet lehtesisht.

SPECIFIKAT:

FUQIA:1200W

NGJYRA:E zeze

VOLTAZHI:220V

PLLATA:Nuk ngjitin.

MATERIALI I PLLAKAVE:Teflon

DRITE:Treguese.

SKU: 739 Category:

Shijoni nje mengjes te shijshem me tostieren e krijuar posacerisht per pergatitjen e hamburgerave.

Ka nje dizajn special me dy ndarje te brendshme , nje per vezen dhe tjetren per mishin apo qoften e hamburgerit.

Pergatisni hamburgerin ne shtepine tuaj ne nje kohe rekord.

Cmontohet shpejte dhe pastrohet lehtesisht.

SPECIFIKAT:

FUQIA:1200W

NGJYRA:E zeze

VOLTAZHI:220V

PLLATA:Nuk ngjitin.

MATERIALI I PLLAKAVE:Teflon

DRITE:Treguese.

Be the first to review “BERESE HAMBURGERI “KC1124””

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu