AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender KJ3053 DSP

L 4,000.00

In stock

SKU: 724 Categories: ,

Një komplet i plotë i pajisur për të qenë shoqëruesi i kuzhinës tuaj i përbërë nga një bazë motorike 650 w me një motor të fuqishëm bakri që punon me disa sende:
1-lëng karrote dhe molle
2-Blender
3-Perimet dhe korniza e mishit
4-Grirësja e koshave, arrat dhe erëzat.

Ju merrni një set dhe përfitoni nga 4 copë me një çmim shumë të arsyeshëm. I bërë nga çelik inox për t’i rezistuar ndryshkut, kompleti është çmontuar plotësisht për pastrim të lehtë.

Be the first to review “Blender KJ3053 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu