AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender me dy koka

$ 16.11

In stock

Ne ju sjellim markën DSP dhe ky produkt ju duhet patjetër ne shtëpit tuaja.Blenderi me dy koka është kaq funksional, 1 për krem dhe vezë,dhe tjetra për tortë dhe embëlsira.

Fuqia e tij është 100w

Peshon 2.5 kg

 

Be the first to review “Blender me dy koka”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu