AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender More 3 ne 1 Muhler MB-1010

$ 34.51

In stock

Motor i fuqishëm dhe i qëndrueshëm Shtojcë e ndashme për urinim prej çeliku të pandryshkshëm Teh çeliku inox Dy nivele fuqie Kontrolloni pa probleme shkallën e funksionimit Liku i pezullimit Dizajn i lehtë për t'u kapur Arritni rezultate profesionale 1000W, 220-240V~, 50-60Hz

Motor i fuqishëm dhe i qëndrueshëm Shtojcë e ndashme për urinim prej çeliku të pandryshkshëm Teh çeliku inox Dy nivele fuqie Kontrolloni pa probleme shkallën e funksionimit Liku i pezullimit Dizajn i lehtë për t’u kapur Arritni rezultate profesionale 1000W, 220-240V~, 50-60Hz

Be the first to review “Blender More 3 ne 1 Muhler MB-1010”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu