AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender Muhler – MB-157, 1.5L, 2 shpejtësi, 500W, e bardhë/e kuqe

L 3,500.00

In stock

Blenderi Muhler MB-157 ka një enë 1.5 litra të bërë nga materiali i fortë, i pathyeshëm dhe higjienik. Përveç kësaj, ai ka dy shpejtësi funksionimi dhe një pozicion PULSE. Blenderi ka katër tehe çeliku inox.

Hapje për shtimin e produkteve në kapak;
Një vend për të ruajtur kabllon;
Motor i besueshëm;
Këmbë që nuk rrëshqasin.

Blenderi Muhler MB-157 ka një enë 1.5 litra të bërë nga materiali i fortë, i pathyeshëm dhe higjienik. Përveç kësaj, ai ka dy shpejtësi funksionimi dhe një pozicion PULSE. Blenderi ka katër tehe çeliku inox.

Hapje për shtimin e produkteve në kapak;
Një vend për të ruajtur kabllon;
Motor i besueshëm;
Këmbë që nuk rrëshqasin.

Be the first to review “Blender Muhler – MB-157, 1.5L, 2 shpejtësi, 500W, e bardhë/e kuqe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu