20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Blender Multifunksional I Ushqimit

L1,990.00L4,500.00 (-56%)

In stock

Blender multifunksional I ushqimit, ju ndihmon të copetoni me lehtësi perimet, frutat dhe mishin, gjithashtu dhe kube akulli. Etj. Kurseni Kohë paraprake për ushqimet tuaja të përditshme dhe do tju lejojë të keni më shumë kohë të lirë për gjëra të tjera.
Ideale per per perime dhe po ashtu edhe per fruta.
Me nje fuqi prej 200watt.
Motor i fuqishem dhe krijon deri ne 24500 rrotullime per minute.
Thjeshte fantastike.

Compare

L1,990.00L4,500.00 (-56%)

Përshkrim

Blender multifunksional I ushqimit, ju ndihmon të copetoni me lehtësi perimet, frutat dhe mishin, gjithashtu dhe kube akulli. Etj. Kurseni Kohë paraprake për ushqimet tuaja të përditshme dhe do tju lejojë të keni më shumë kohë të lirë për gjëra të tjera.
Ideale per per perime dhe po ashtu edhe per fruta.
Me nje fuqi prej 200watt.
Motor i fuqishem dhe krijon deri ne 24500 rrotullime per minute.
Thjeshte fantastike.

Reviews (0)

Be the first to review “Blender Multifunksional I Ushqimit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Blender

Blender Multifunksional I Ushqimit

L1,990.00L4,500.00 (-56%)

Add to Cart