AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

BLLOKUES PËR LAVAMANIN

$ 6.49$ 12.97 (-50%)

In stock

Bllokues për lavamanin prej silikoni.

I përshtatshëm për vrimat e kullimit në kuzhinë, banjë, vaskë, ballkon etj.

Ky bllokues i thjeshtë vendoset shumë shpejt dhe shërben si një filtër që parandalon bllokimin e tubacioneve pa ndikuar në rrjedhjen e ujit.

Ky bllokues për lavamanin nuk lejon bllokimin e tubave nga papastërtitë apo mbetjet e ndryshme.

Ai pengon edhe shpërndarjen e aromave të pakëndshme që mund të depërtojë nga tubat.

Kodi: #00188

Bllokues për lavamanin prej silikoni.

I përshtatshëm për vrimat e kullimit në kuzhinë, banjë, vaskë, ballkon etj.

Ky bllokues i thjeshtë vendoset shumë shpejt dhe shërben si një filtër që parandalon bllokimin e tubacioneve pa ndikuar në rrjedhjen e ujit.

Ky bllokues për lavamanin nuk lejon bllokimin e tubave nga papastërtitë apo mbetjet e ndryshme.

Ai pengon edhe shpërndarjen e aromave të pakëndshme që mund të depërtojë nga tubat.

Kodi: #00188

Be the first to review “BLLOKUES PËR LAVAMANIN”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu