AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Boks Per Muzike Kundra Ujit

L 890.00L 1,790.00 (-50%)

In stock

Boks Per Muzike Kundra Ujit

Boksi Yne te lejon te degjosh muzike ne dush pa problem nese laget.

Boksi eshte kundra ujit, me nivele te larta zeri, dhe mund te vendoset direkt ne pllakat e banjos suaj.

Si kurre Me Pare, Vetem tek ne.

Me distance deri ne 10 metra.

Mund te relaksoheni ne muzike sepse mban deri ne 2 ore pune.

Boks Per Muzike Kundra Ujit

Boksi Yne te lejon te degjosh muzike ne dush pa problem nese laget.

Boksi eshte kundra ujit, me nivele te larta zeri, dhe mund te vendoset direkt ne pllakat e banjos suaj.

Si kurre Me Pare, Vetem tek ne.

Me distance deri ne 10 metra.

Mund te relaksoheni ne muzike sepse mban deri ne 2 ore pune.

Be the first to review “Boks Per Muzike Kundra Ujit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu