AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Box Me Led

$ 48.64

In stock

😊Jeni gati për një eksperienc ndryshe për të gjitha ata që pëlqejnë muzikën!?

🤩Shijoni muzikën nën dritat e teknologjisë së fundit LED

Praktike dhe me shume muzike te qarte.

Me material rezistente ABS.

Cfare po pret beje veren sa me te bukur dhe me stil.

Porosite Tani.

😊Jeni gati për një eksperienc ndryshe për të gjitha ata që pëlqejnë muzikën!?

🤩Shijoni muzikën nën dritat e teknologjisë së fundit LED

Praktike dhe me shume muzike te qarte.

Me material rezistente ABS.

Cfare po pret beje veren sa me te bukur dhe me stil.

Porosite Tani.

 

Be the first to review “Box Me Led”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu