AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Brez Barku

$ 19.41

In stock

💪 Brezi V Shaper dobeson barkun, ofron mbeshtetje te shpines per nje qendrim sa me te drejte
😍 Trajton pjesen e belit dhe anesoret per nje trup perfekt

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.
#iShpejti
#Merr #Risi. #Shijo #Cilesi!

Be the first to review “Brez Barku”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu