AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

BRISK ELEKTRIK

$ 21.51$ 43.13 (-50%)

In stock

| Brisk elektrik | 6 në 1 | produkt inovator | për mjekrën, veshët, hundën, flokët | material i cilësisë së lartë |

Brisk elektrik, 6 në 1, një produkt inovator për një higjienë sa më të mirë.

Zgjidhje ideale që ju lejon burrave të krijojnë një stil dhe pamje të veçantë.

Brisku multifunkional shërben për mjekrën, pastrimin e veshëve, hundës dhe të pjesëve të tjera të trupit.

Po ashtu, ky brisk elektrik mund të pres flokët, pa probleme dhe në gjatësinë që dëshiron gjithsecili.

Burrat do të përmbushni të gjitha nevojat e rrojës në një pajisje të vetme.

Ka një dizajn me dy skaje, njëri për pastrimin e hundës, vetullave, mustaqeve etj., dhe skaji tjetër për prerjen e flokëve.

Përbëhet nga material i cilësisë së lartë ABS, gomë dhe inox (çelik).

 

Be the first to review “BRISK ELEKTRIK”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu