AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Cante Organizuese Per Kepuce

L 1,200.00L 2,400.00 (-50%)

In stock

Mbani nje nivel te larte higjene dhe komoditeti duke i ndare kepucet tuaja me rrobat qe vishni
me Canten Tone Organizuese Per Kepuce.
Madje mund ta perdorni edhe per te mbajtur kremera, tualete te ndryshme dhe shume gjera te tjera.
Praktike dhe shume komode, sidomos per udhetime te gjata.

Dimensionet e cantes jane 21.5 cm x 13cm x 29cm.
Cfare po pret beje tenden tani.

Mbani nje nivel te larte higjene dhe komoditeti duke i ndare kepucet tuaja me rrobat qe vishni
me Canten Tone Organizuese Per Kepuce.
Madje mund ta perdorni edhe per te mbajtur kremera, tualete te ndryshme dhe shume gjera te tjera.
Praktike dhe shume komode, sidomos per udhetime te gjata.

Dimensionet e cantes jane 21.5 cm x 13cm x 29cm.
Cfare po pret beje tenden tani.

Be the first to review “Cante Organizuese Per Kepuce”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu