iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

cante paketimi me varje

990 L

10 në stok

Kategoria:

PĂ«rshkrimi

 

 

Çanta e varur me kapacitet tĂ« madh Organizues dore qĂ« kursen hapĂ«sirĂ« ​​Paketimi i papĂ«rshkueshĂ«m nga uji i udhĂ«timit Organizues bagazhesh kubike 4 ndarje pĂ«r udhĂ«time pĂ«r rroba
Veçori:
1. Plotësoni nevojat dhe mundësitë tuaja: Me çantën portative të varur të rafteve të udhëtimit, mund të keni një gardërobë portative dhe një kub paketimi. Forma e tij e varur lejon kompresim të lehtë duke përdorur shtrëngime dhe rripa të rregullueshëm për të kursyer hapësirë. E disponueshme në tre forma: e varur, në stilin e valixheve dhe ruajtje kompakte. Thjesht ngjeshni, kapeni me çantën e ruajtjes së palosshme dhe vendoseni në bagazhin tuaj të dorës ose varni në garderobën e hotelit për qasje pa probleme te rrobat tuaja.
2. Qëndroni të organizuar: Organizuesi i kubit të paketimit e bën paketimin dhe shpaketimin e lehtë, duke siguruar që udhëtimi juaj të jetë më pak kaotik dhe më i këndshëm. Me katër ndarje për të mbajtur veshje të ndryshme dhe material të shpuar për të parandaluar lagështinë dhe erën, ky organizues i bagazheve plotëson nevojat tuaja të ndryshme të paketimit, duke ofruar komoditetin maksimal për udhëtimet tuaja të biznesit ose pushimet.
3. Reduktoni rrëmujën dhe aksesin e përshtatshëm: Dy xhepa të brendshëm të këtij organizuesi të varur dore për ruajtjen e faturave/kabllove/kartave dhe pasaportave; tre rafte për të ndarë veshjet tuaja të udhëtimit; një kub me zinxhir për tualetin/peshqirët/ sandalet/veglat e flokëve ose rrobat e ndotura dhe sende të tjera të ndryshme. I përshtatshëm për pushime familjare me ngjyra të ndryshme, duke lejuar të gjithë të kenë paketën e tyre të veshjeve të udhëtimit.
4. Materialet Premium: Bërë nga 100% poliester, pëlhurë e papërshkueshme nga uji + pëlhurë rrjetë, me vrima në anë dhe mbrapa për ajrim më të mirë, i projektuar posaçërisht për paketim të lehtë. Ky raft i varur i palosshëm është i fortë, me ngjyra të gjalla, rezistent ndaj papastërtive, pa rrudha dhe rezistent ndaj zbehjes.
5. Aplikim i gjithanshëm: Ky organizues i papërshkueshëm nga uji i bagazheve të kubit të paketimit të udhëtimit shërben si një mjet organizimi i gjithanshëm që jo vetëm që përshtatet në mënyrë të përsosur me valixhet, por gjithashtu funksionon në mënyrë efektive për shtëpi/konvikt/hotel/spital dhe kamionë/funksionues, duke përmirësuar organizimin e dollapit tuaj.

 

Specifikim:
Origjina: Kina kontinentale
Ngjyra: E zezë
Materiali: Poliestër 210D
Madhësia: 45*30*65CM/17.7*11.8*25.2inch
Lloji i produktit: Organizuesi i ruajtjes në shtëpi
I përshtatshëm për: Shtëpi, Kuzhinë, Banjo, Udhëtim

You're viewing: cante paketimi me varje 990 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close