AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Cante Pazari Me Rrota

$ 15.83$ 31.66 (-50%)

In stock

Cante Pazari Me Rrota

Canta pazari me rrota per vetem 1500 leke.
Praktike dhe komode per te gjitha amvisat qe dalin cdo dite per te bere pazarin me ushqime.
Super dizenjime.
Material rezistent ABS.
Mban pesha deri ne 8 Kg.
Super.
Cfare po pret,
Beje tenden tani.

Cante Pazari Me Rrota

Canta pazari me rrota per vetem 1500 leke.
Praktike dhe komode per te gjitha amvisat qe dalin cdo dite per te bere pazarin me ushqime.
Super dizenjime.
Material rezistent ABS.
Mban pesha deri ne 8 Kg.
Super.
Cfare po pret,
Beje tenden tani.
Be the first to review “Cante Pazari Me Rrota”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu