AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

ÇANTË PËR LARJEN E ATLETEVE

$ 7.19$ 14.38 (-50%)

In stock

| Çantë për larjen e atleteve | në lavatriçe | të pastra dhe të padëmtuara | tharje shumë shpejt | ka një përdorim të thjeshtë | e ripërdorshme |

Çantë në formë rrjete e ideuar për larjen e atleteve në makinë larëse.

E bërë nga material najloni, kjo çantë larëse do të sigurojë që atletet të pastrohen shumë mirë pa pësuar asnjë dëmtim.

Këpucët apo atletet tuaja gjatë ciklit të larjes janë të mbyllura mirë në të.

Ajo ka një zinxhir metalik që nuk lejon daljen e tyre.

E veçanta e çantës së atleteve është se ajo është e përshtatshme për t’u varur dhe kjo gjë lejon tharjen e atleteve shumë shpejt.

Ka një përdorim shumë të thjeshtë, këpucët paketohen në këtë çantë larëse dhe vendosen në lavatriçe.

Pasi përfundon procesi i larjes, çanta varet me këpucët për tharjen.

Një ndihmuese e shkëlqyeshme për të pasur gjithmonë atlete të pastra dhe të padëmtuara nga lavatriçja.

Vlen të përmendet se kjo rrjetë është e përshtatshme për të vendosur të brendshme dhe çorape.

Kjo çantë për larjen e atleteve përbëhet nga material pëlhurë, me cilësi të lartë e cila është e ripërdorshme.

Be the first to review “ÇANTË PËR LARJEN E ATLETEVE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu