AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

ÇANTA E LODRAVE

L 1,490.00L 3,980.00 (-63%)

In stock

| Çanta e lodrave | jashtëzakonisht e domosdoshme | lodrat do të jenë gjithmonë në vendin e duhur | asnjë rrëmujë | material cilësor | e lehtë për t’u përdorur |

Çanta organizuese është jashtëzakonisht e domosdoshme për lodrat e fëmijëve.

Një mbështjellëse e tillë (në trajtën e një mbulese), në pak sekonda bëhet një trastë mjaft komode e përsosur për mbajtjen e lodrave.

Funksionon për të grumbulluar lodrat, lego-t, puzzle në ambientet e shtëpisë apo nëpër piknik, kamping, shtëpinë e gjyshërve, plazh dhe shumë udhëtime të tjera.

Çanta e mbyllur me rrip është e lehtë për t’u mbajtur me vete kudo dhe ka një sistem të lehtë hapjeje dhe mbylljeje.

Materiali është cilësor dhe lehtësisht i pastrueshëm.

Pa asnjë rrëmujë, të gjitha lodrat do të jenë gjithmonë në vendin e duhur, të gatshme për të shkuar në seancën tjetër të lojës.

Be the first to review “ÇANTA E LODRAVE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu