AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Cante per te organizuar qeset

$ 5.23

In stock

SKU: 603 Category: Tags: , , ,

Ja nje opsion tjeter per te organizuar qeset e supermarketit!
Nje cante e kendshme dhe super praktike!
Karakteristikat:
100% brand i ri dhe me cilesi te larte.
Material me cilësi te larte, i qendrueshem per perdorim te perditshem.
Ju gjithashtu mund ta mbani kur jeni duke bërë pazar.
Mund te kurseje me shume hapesire per shtepine tuaj dhe ta beje ate te paster.

Specifikimet:
Materiali: PVC dhe rrjetë
Madhësia: 42 * 15.5 * 11cm
Ngjyra: blu, jeshile, rozë

Be the first to review “Cante per te organizuar qeset”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu