iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

cante udhetimi per te brendshme

1490 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

Karakteristikat:
OOTDTY
E re dhe me cilësi të lartë
Mbajini artikujt tuaj udhëtimi të organizuar me këtë theks të Madh për Kapacitetin e Ruajtjes. E bërë nga material i qëndrueshëm i rrobave të oksfordit, është i lehtë dhe i përsosur për udhëtarët e shpeshtë.
Me shtresa dhe kompartmente të shumta, këto Çanta të Pasura Multifunksionale ju lejojnë të kategorizoni dhe ruani lehtësisht në rrobat tuaja të tepruar, duke ju kursyer kohë dhe hapësirë.
I projektuar për ata që udhëtojnë shpesh, kjo Ruajtje nënëronje është e domosdoshme për këdo që dëshiron të mbajë bagazhin e tyre të rregullt.
Nëse udhëtoni për biznes ose për kënaqësi, kjo Çanta Paketimi është e përsosur për organizimin e rrobave tuaja, këpucëve dhe kozmetikës. Është shumë e përshtatshme për udhëtime, udhëtime biznesi, pushime dhe më shumë.
Çanta e Ruajtjes së Udhëtimit e bën më të lehtë e më të lirshme. Dizajni i tij i cebrë të siguron sigurinë e çështjeve tuaja, duke e bërë një shoqëruese thelbësore për çdo udhëtim.

Specifikime:
Materiali: Oksford Cloth
Ngjyra Gri
Madhësia: në. 25x12x14cm / 9.84×4.72×5.51in

 


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “cante udhetimi per te brendshme”
You're viewing: cante udhetimi per te brendshme 1490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close