AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Car Sleep HeadRest

$ 27.82$ 55.63 (-50%)

In stock

Pajisja qe te gjithe po prisnin per nje gjume te rehatshem gjate udhetimeve me makine!⠀

Nuk ka me dhimbje koke ose qafe pas gjumit per ty si pasagjere apo femijet e tu, gjate rruges drejt pushimeve tuaja.⠀

Vendoset ne koken e sediljes dhe eshte i dizenjuar per te dhene suport nga te dyja anet ne menyre qe koka apo qafa te mos bien gjate kohes se fjetjes.⠀

Instalim i lehte dhe me nje dizanj unik.⠀

Pajisja qe te gjithe po prisnin per nje gjume te rehatshem gjate udhetimeve me makine!⠀

Nuk ka me dhimbje koke ose qafe pas gjumit per ty si pasagjere apo femijet e tu, gjate rruges drejt pushimeve tuaja.⠀

Vendoset ne koken e sediljes dhe eshte i dizenjuar per te dhene suport nga te dyja anet ne menyre qe koka apo qafa te mos bien gjate kohes se fjetjes.⠀

Instalim i lehte dhe me nje dizanj unik.

Be the first to review “Car Sleep HeadRest”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu