AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dehidratues I ushqimit Muhler DHY-555T

$ 81.07

In stock

Me një tharëse frutash Muhler - DHY-555T, mund të përgatisni çdo lloj frutash të thata, perime, mish të thatë dhe delikatesa peshku, barishte dhe shumë ushqime të tjera gjysmë të gatshme. Ju merrni produkte me një jetëgjatësi shumë të mirë dhe aromë të ruajtur.

Ju gjithashtu mund të bëni kos ose ta përdorni për të gatuar brumin.

Specifikimet:

5 tabaka transparente të lëvizshme;
Distanca midis pllakave nga 25 në 34 mm;
Ventilator për tharje uniforme të frutave dhe perimeve;
Rregullimi i temperaturës nga 35 në 70 gradë;
Mbrojtja nga mbinxehja;
Drita e funksionimit
Përdorim dhe pastrim i lehtë dhe pa probleme;
Fuqia: 500 W, 230 V, q 50 Hz.

Me një tharëse frutash Muhler – DHY-555T, mund të përgatisni çdo lloj frutash të thata, perime, mish të thatë dhe delikatesa peshku, barishte dhe shumë ushqime të tjera gjysmë të gatshme. Ju merrni produkte me një jetëgjatësi shumë të mirë dhe aromë të ruajtur.

Ju gjithashtu mund të bëni kos ose ta përdorni për të gatuar brumin.

Specifikimet:

5 tabaka transparente të lëvizshme;
Distanca midis pllakave nga 25 në 34 mm;
Ventilator për tharje uniforme të frutave dhe perimeve;
Rregullimi i temperaturës nga 35 në 70 gradë;
Mbrojtja nga mbinxehja;
Drita e funksionimit
Përdorim dhe pastrim i lehtë dhe pa probleme;
Fuqia: 500 W, 230 V, q 50 Hz.

Be the first to review “Dehidratues I ushqimit Muhler DHY-555T”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu