AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dekoruese ne formen e pemes se Vitit te Ri! Me ndricim festiv 🎄 Montohet me ngjitje vakumi ne xham dhe funksionon me bateri

L990.00

In stock

Description

Dekoruese ne formen e pemes se Vitit te Ri! Me ndricim festiv 🎄
Montohet me ngjitje vakumi ne xham dhe funksionon me bateri

Reviews (0)

Be the first to review “Dekoruese ne formen e pemes se Vitit te Ri! Me ndricim festiv 🎄 Montohet me ngjitje vakumi ne xham dhe funksionon me bateri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.