fbpx

Depilues VGR

L2,390.00L4,780.00 (-50%)

In stock

Nje pajisje multifunksionale per te plotesuar te gjitha nevojat e tua si femer!
Dizenjuar per tu pershtatur me konturet e trupit tend dhe per te hequr edhe qimet me te holla ne kembe, duar, fytyre, nenkrahe, zonen bikini dhe zona te tjera intime.

Mund te karikohet lehtesisht. Nuk ka nevoje te jete ne prize gjate perdorimit. Shoqerohet dhe nga nje drite e vogel Led qe ndihmon per te evidentuar me mire qimet.

Me dy nivele shpejtesie.

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀
#iShpejti⠀
#Merr #Risi#Shijo #Cilesi!⠀
#ishpejti

Compare

Nje pajisje multifunksionale per te plotesuar te gjitha nevojat e tua si femer!
Dizenjuar per tu pershtatur me konturet e trupit tend dhe per te hequr edhe qimet me te holla ne kembe, duar, fytyre, nenkrahe, zonen bikini dhe zona te tjera intime.

Mund te karikohet lehtesisht. Nuk ka nevoje te jete ne prize gjate perdorimit. Shoqerohet dhe nga nje drite e vogel Led qe ndihmon per te evidentuar me mire qimet.

Me dy nivele shpejtesie.

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀
#iShpejti⠀
#Merr #Risi#Shijo #Cilesi!⠀
#ishpejti

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu