AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Depozituese Ushqimi

$ 26.92$ 53.94 (-50%)

In stock

Enë për ruajtjen e ushqimit mund të përcaktojë automatikisht sasinë e drithërave.

Përshkrim i produktit
1. Orizi, fasulet, mielli, të gjitha llojet e drithërave mund të ruhen, duke përdorur lëndë të para të shëndetshme, pa ndotje, pa erë të veçantë, lagështirë dhe insekte.
2. Dizajni i kapacitetit të madh ju lejon të ruani më shumë ushqim.

Karakteristikat:
Kulloni ujin kur lani, dhe kullojeni shpejt.
Të qëndrueshëm dhe praktik.

Atributi i produktit
Materiali: PP
Kapaciteti: 12KG
Ngjyra: blu, e bardhë
Kodi: #00503

Transporti  Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

SKU: 617 Categories: ,

Enë për ruajtjen e ushqimit mund të përcaktojë automatikisht sasinë e drithërave.

Përshkrim i produktit
1. Orizi, fasulet, mielli, të gjitha llojet e drithërave mund të ruhen, duke përdorur lëndë të para të shëndetshme, pa ndotje, pa erë të veçantë, lagështirë dhe insekte.
2. Dizajni i kapacitetit të madh ju lejon të ruani më shumë ushqim.

Karakteristikat:
Kulloni ujin kur lani, dhe kullojeni shpejt.
Të qëndrueshëm dhe praktik.

Atributi i produktit
Materiali: PP
Kapaciteti: 12KG
Ngjyra: blu, e bardhë
Kodi: #00503

Transporti  Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Depozituese Ushqimi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu