AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dispenser Per Drithrat Dhe Cornflakes

$ 26.06$ 52.12 (-50%)

Out of stock

E pate produktin e ri qe sapo ka ardhur?!
Dispenser per dritherat dhe cornflakes e mengjesit.
Ideal per ata qe jane me femije, por pse jo edhe te rritur!
Me material rezistent dhe me nje super dizenjim.
Perfekte per ne shtepi dhe pse jo edhe ne hotele.
Cfare po pret, beje tenden tani.
E pate produktin e ri qe sapo ka ardhur?!
Dispenser per dritherat dhe cornflakes e mengjesit.
Ideal per ata qe jane me femije, por pse jo edhe te rritur!
Me material rezistent dhe me nje super dizenjim.
Perfekte per ne shtepi dhe pse jo edhe ne hotele.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Be the first to review “Dispenser Per Drithrat Dhe Cornflakes”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu