AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dollap Me Konstruksion Metalik

$ 34.59$ 69.18 (-50%)

In stock

Dollap me konstruksion metalik!
Mund te vendosni rrobat tuaja, kepucet, anash tij ka hapesire per te varur canta apo kapele!

Permasat 150x150x45 cm

Perfekte per cdo shtepi dhe me nje super dizenjim unik, vetem tek ishpejti.

Per nje dhome sa me te bukur dhe te sistemuar.

Dollap me konstruksion metalik!
Mund te vendosni rrobat tuaja, kepucet, anash tij ka hapesire per te varur canta apo kapele!

Permasat 150x150x45 cm

Perfekte per cdo shtepi dhe me nje super dizenjim unik, vetem tek ishpejti.

Per nje dhome sa me te bukur dhe te sistemuar.

Be the first to review “Dollap Me Konstruksion Metalik”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu