fbpx

Dopio Raft Metalik

L3,990.00L7,980.00 (-50%)

In stock

Raft prej hekuri qe nuk ndryshket!
Ideal per te organizuar veshjet, kapelet, kepucet!
Ka hapesire per shume, sepse eshte dopjo raft!!!
Praktike dhe shume e lehte ne montim.
Me ngjyre te zeze, ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Compare
Raft prej hekuri qe nuk ndryshket!
Ideal per te organizuar veshjet, kapelet, kepucet!
Ka hapesire per shume, sepse eshte dopjo raft!!!
Praktike dhe shume e lehte ne montim.
Me ngjyre te zeze, ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu