AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Doreza Magjike Pastrimi

$ 5.28$ 20.90 (-75%)

In stock

Me ne fund dorezat magjike u krijuan!!!
Boll me me doreza nje perdorimshe, doreza qe cahen pa i futur mire ne dore, doreza plastike qe me shume demtojne sesa sherbejne!

Tani per ju kemi dorezat qe zgjasin shuuume, perdoren per cdo gje dhe jane super komode e te sigurta!

Me to mund te lash enet, qenin, makinen, tualetin, kuzhinen etj.

Jane 100% prej silikoni te grades ushqimore.

Jane shume te thjeshta per tu pastruar! Frenojne mikrobet! Mund te sterilizohen ne uje te ziere, mikrovale ose lavastovilje!

Beji tuajat tani dhe do t’i lehtesosh vetes procesin e pastrimit!

Na ndiqni per me shume oferta.

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Doreza Magjike Pastrimi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu